E-shopAkceKontaktyCeníkyReferenceKariéraKe staženíSortiment Home ČeskyEnglishRussia
V-plast - materiály od podlahyProdukty V-plast - velkoobchod podlahovinamiSpolečnost V-plastV-plast - Technická podporaSpolečnost V-plast

O nás

V-PLAST Vsetín s.r.o., velkoobchod podlahovinami, působí na trhu od roku 1994. První velkoobchodní sklad vznikl v roce 1994 ve Vsetíně. Dále následovalo otevření poboček a vybudování skladu v Ostravě (1995), v Brně (1997), v Olomouci (1999) a v Praze - Horních Počernicích (2006). Svou působností pokrýváme celou Českou republiku. V Čechách jsme navázali v roce 2002 franchisingovou spolupráci se společností VPP Pardubice, s.r.o. a v roce 2005 se společností Rieger spol. s r.o., která působí v Teplicích a v Praze. Od roku 2007 působíme díky společnosti Profistep s.r.o. také v Karlových Varech.

Jako první velkoobchodní společnost v oboru podlahovin v České republice získala v březnu roku 2001 naše společnost certifikát dle normy ČSN EN ISO 9002:1995 potvrzující, že máme vybudovaný a zavedený systém jakosti. Systém managementu jakosti byl od r. 2003 certifikován podle normy ČSN EN ISO 9001:2001. Zahrnuje všechny fáze průchodu zboží ve firmě od počáteční identifikace potřeb trhu až po konečné uspokojení požadavků zákazníka.

V roce 2009 proběhl v naší firmě recertifikační audit SMJ podle ČSN EN ISO 9001 : 2009, jehož výstupem bylo konstatování,
že společnost V-PLAST Vsetín, s.r.o. splňuje požadavky normy a společnost prokázala schopnost trvale poskytovat kvalitní služby.

CERTIFIKACE

ITC CQS IQNet   

ZAMĚŘENÍ

Firma V-PLAST Vsetín, s.r.o., je zaměřena na prodej tuzemských i zahraničních výrobků v oblasti PVC podlahovin, korků, parket, laminátů, koberců, stavební chemie (laky, tmely, lepidla, vyrovnávací hmoty), doplňků a nářadí pro profesionály.

SORTIMENT

Hlavním zbožím, které je předmětem velkoobchodní činnosti, jsou:

  • tuzemské podlahoviny PVC (Fatra Napajedla)
  • zahraniční podlahoviny PVC (Forbo, Tarkett, Gamrat, Grabo, Polyflor, Armstrong DLW)
  • podlahové systémy (Henkel – Thomsit, Uzin)
  • tmely, laky (Bona)
  • prostředky na údržbu a čištění Dr. Schutz
  • korkové podlahy a korkové dlaždice
  • ostatní podlahoviny (marmoleum, pryžové povrchy, sportovní povrchy, speciální povrchy objektové)
  • dřevěné podlahy, parkety, laminátové podlahy

Rozsah sortimentu včetně současných prodejních cen dokládá ceník zboží. Sortiment je poměrně široký a je koncipován tak, aby druhově i množstevně uspokojil velký okruh odběratelů. Jednotlivé položky sortimentu jsou neustále doplňovány dle potřeb odběratelů, ale i v návaznosti na neustálý inovační proces u samotných výrobců.

PARTNEŘI:

IQNet    

PVC podlahoviny Linoleum Koberce Pryžové podlahoviny Dřevěné podlahy Korkové podlahy Laminátové podlahy Venkovní protiskluzné palubky Stavební chemie Doplňky Systém na čištění a údržbu podlahovin Nářadí pro profesionályAKTUÁLNĚ
Květen 2011

Nová vinylová plovoucí podlaha Fatra Click!

Uzin a soudek piva ZDARMA!


Březen 2011

Objevte 3D svět Thomsit!

Dubová podlaha za skvělou cenu! Do vyprodání zásob Dub Copenhagen a Dub Pěšec

Nová kolekce PVC Tarkett 2011
v prodeji od dubna!


Únor 2011

Nový maloobchodní ceník 2011
- platný od 15. 3. 2011!!


Leden 2011

Odstartovali jsme Věrnostní program V-PLUS 2011!


Leden 2011

Připravujeme novou kolekci vinylů Forbo Novilon!


Leden 2011

Od listopadu u nás v prodeji nová kolekce laminátových podlah Egger EMOTION!


Leden 2011

Ještě levnější smyčkový koberec JUMBO! Do vyprodání zásob


Září 2009

Všeobecné podmínky nakládání s opakovaně použitelnými obaly společnosti V-PLAST Vsetín, s.r.o.


 

 

CertifikaceCertifikace CertifikaceESF